Bosch – ekspres ciśnieniowy TIS30321RW

Bosch – ekspres ciśnieniowy TIS30321RW – orzeźwiające espresso, mocne ristretto, miękkie cappuccino lub przewiewne latte macchiato z ekspresem pozwala łatwo codziennie delektować się pyszną i pachnącą kawą. A jeśli przyjdzie znajomy, wystarczy postawić drugą filiżankę, ponieważ urządzenie może zrobić dwie porcje w tym samym czasie. To urządzenie przemyślane w najmniejszych szczegółach. Dzięki funkcji samooczyszczenia ekspres automatycznie usuwa kamień, resztki mleka i inne zanieczyszczenia. Istnieje również tryb oszczędzania energii, który włącza się, gdy użytkownik nie korzysta z urządzenia przez dłuższy czas.

Bosch – ekspres ciśnieniowy TIS30321RW zaprojektowany dla komfortu

Funkcja OneTouch ułatwia zaparzanie: otrzymuje się długo oczekiwaną kawę za jednym naciśnięciem przycisku. Pozostaje tylko dodać delikatną mleczną piankę, którą można łatwo ubić bezpośrednio w kubku. Wstępne zwilżenie zmielonych i sprasowanych ziaren w pełni ujawni smak i aromat kawy. Producent zadbał o wszystko. Co to znaczy? Duże, średnie lub małe porcje, wielkość można określić samodzielnie. Dodatkowo wybrany pojemnik będzie zawsze podgrzewany na specjalnym stojaku. W razie potrzeby tę funkcję można wyłączyć.

Ekspres ciśnieniowy TIS30321RW i wszystko pod kontrolą

Bosch - ekspres ciśnieniowy TIS30321RW
Bosch – ekspres ciśnieniowy TIS30321RW

Wyświetlacz informacyjny pokazuje niezbędne informacje o pracy urządzenia, dzięki czemu zawsze użytkownik wie, kiedy w zbiorniku nie ma wystarczającej ilości wody lub który tryb jest aktualnie uruchomiony. Nawet osoba niepodążająca za nowinkami technologicznymi może łatwo zrozumieć elektroniczny typ sterowania. Jak długo można użytkować ten model ekspresu ciśnieniowego Bosch? Przez wiele lat, ponieważ korpus ekspresu TIS30321RW wykonany jest z wytrzymałego metalu i wytrzymałego tworzywa sztucznego, a ceramiczne żarna poprawiają jakość mielenia i wydłużają żywotność urządzenia. To właśnie młynek do kawy z wysokiej jakości ceramicznymi żarnami pracuje prawie bezgłośnie i zapewnia wysokiej jakości mielenie ziaren kawy. Dodatkowa izolacja komory nie tylko zmniejsza poziom hałasu pracującego młynka, ale także zwiększa jej szczelność, zachowuje aromat ziaren kawy.

Bosch dla każdego, kto chce cieszyć się kawą za naciśnięciem jednego przycisku

Niezależnie od tego, czy ktoś lubisz latte macchiato, cappuccino czy espresso, może użyć funkcji OneTouch na swoim w pełni automatycznym ekspresie do kawy Bosch TIS30321RW, aby przygotować kawę i napoje mleczne za naciśnięciem jednego przycisku. Inteligentny system podgrzewania wody to całkowite wydobycie aromatu ziaren kawy dzięki SensoFlowSystem firmy Bosch. Ekspresem ciśnieniowym wyposażono w inteligentny system podgrzewania wody. Podgrzewacz przepływowy z czujnikami temperatury doprowadza wodę do optymalnej temperatury 90 ° C – 95 ° C w rekordowym czasie i utrzymuje ją na stałym poziomie przez cały proces parzenia kawy.

Wspaniała kawa, maksymalny komfort, czy to możliwe?

  • CeramDrive: wysokiej jakości młyn ceramiczny wykonany z odpornej na ścieranie ceramiki.
  • Innowacyjny podgrzewacz przepływowy Intelligent Heater inside: odpowiednia temperatura parzenia i pełny aromat dzięki technologii SensoFlowSystem
  • Funkcja OneTouch: ulubiony napój mleczny i kawowy, w tym cappuccino, latte macchiato lub espresso za naciśnięciem jednego przycisku
  • MilkMagic Pro: Automatyczne spienianie mleka za pomocą cappuccinatore bezpośrednio w filiżance zapewnia doskonałą piankę z mleka.
  • Kompaktowe rozmiary i łatwa konserwacja dzięki frontowemu dostępowi do wymaganych obszarów serwisowych.

Pierwsze wrażenie z parzenia kawy ekspresem ciśnieniowym Bosch TIS30321RW

Panel przedni wykonany jest w kolorze srebrnym, co nadaje modelowi uniwersalny wygląd. Powierzchnia jest matowa, co również jest plusem, ponieważ nie będzie na niej widać odcisków palców. Ogólnie urządzenie Bosch wygląda reprezentacyjnie i dość oryginalnie. Panel sterowania jest podniesiony, a wylewka automatu do cappuccino i dystrybutor są wygodnie umieszczone pośrodku. Bosch to marka z własną kulturą produkcji, nigdy nie wypuszcza śmieci. Dzięki temu ekspres ciśnieniowy Bosch TIS 30321 RW jest zmontowany idealnie, nie ma obcych zapachów, szczelin, zadziorów i innych uwag.

Kilka danych na temat ekspresu ciśnieniowego Bosch TIS30321RW

Zbiornik na wodę jest zaprojektowany na 1,4 litra. Jest ciekawy niuans, jaki? Pojemnik jest wyjmowany i można go wypełnić z maksymalną wygodą. Istnieje skala, która pozwala kontrolować wypełnienie. W zestawie jest filtr i przed rozpoczęciem użytkowania należy go zainstalować. U góry można szybko zauważyć dostęp do młynka. Istnieje wielostopniowa regulacja stopni zmielenia, łącznie jest ich 5. Pojemność to 250 g, to typowa wartość dla marki, by tak rzec, złoty środek. Z jednej strony komora nie musi być ładowana zbyt często, z drugiej strony ziarno nie ma czasu na leżenie, kumulując gorycz, która następnie nadaje nieprzyjemny posmak. Jeśli mowa jest o konstrukcji młynka do kawy, jest też kilka ciekawych elementów. Producent zadbał o zmniejszenie hałasu i to naprawdę działa. Można zaparzyć kawę o wczesnej porze bez obawy, że obudzi się całą rodzinę.